Organizator wykładu: Upper Finance Med (doradca transakcyjny)
Data: 7.04.2022 godz: 11:15-12:00

Miejsce: EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, Sala LWÓW B
Tytuł wykładu:Konsolidacja rynku stomatologii w Polsce. Rola doradcy transakcyjnego w procesie sprzedaży przedsiębiorstwa.

Tematyka wykładu

W kilku punktach o tym o czym będziemy rozmawiać podczas naszego wykładu

  • - Specyfika krajowego rynku usług stomatologicznych.
  • - Krajowy rynek usług stomatologicznych wszedł w fazę konsolidacji.
  • - Kim są integratorzy odpowiedzialni za konsolidację rynku.
  • - Jakimi typami placówek / usługami są zainteresowani kupujący.
  • - Jak przygotować się do procesu transakcyjnego.
  • - Korzyści dla właścicieli placówek stomatologicznych wynikające z pozyskania inwestora.
  • - Fazy typowego procesu transakcyjnego i jego terminarz.
  • - Rola doradcy transakcyjnego w procesie sprzedaży – wsparcie sprzedającego w negocjacjach z inwestorem.

Wykład jest bezpłatny w ramach biletu wstępu na targi.
Wstęp jedynie po wcześniejszej rejestracji uczestników – decyduje kolejność zgłoszeń
(dostępność miejsc – 70 osób).

Prelegent

Joanna Szyman

Wiceprezes Zarządu Upper Finance Med Consulting Sp. z o.o. s.k., - specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym na rynku usług medycznych, uczestniczyła w największych transakcjach na rynku usług stomatologicznych w ostatnich kilku latach, reprezentując właścicieli placówek stomatologicznych.

Menadżerka, przedsiębiorczyni oraz ekspertka z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w branży medycznej, finansowej oraz ubezpieczeniowej. W latach 2009-2016 stworzyła z firmy Scanmed jednego z liderów prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce, świadczącego kompleksową opiekę medyczną poprzez sieć 43 placówek, w tym 16 szpitalnych, w 26 miastach. Przygotowała Scanmed do wprowadzenia w 2011 r. na rynek giełdowy New Connect (w czasie obecności na giełdzie, w latach 2011-2014, kapitalizacja spółki wzrosła ponad pięciokrotnie). W 2014 r. z sukcesem liderowała procesowi pozyskania inwestora strategicznego Life Healthcare dla Grupy Scanmed. Pełniła funkcje w Zarządach i Radach Nadzorczych spółek świadczących usługi medyczne w Polsce. Zarządzała licznymi procesami M&A (ok. 50 procesów na rynku medycznym o łącznej wartości ponad 1 mld PLN) oraz procesami integracji przejmowanych podmiotów. Doradzała, jako ekspertka branżowa, funduszom private equity, m.in. Bridgepoint, Innova Capital, CEE Equity, PENTA, czy Avallon. W 2019 r. stworzyła Grupę NEO Hospital prowadzącą jeden z najbardziej innowacyjnych, efektywnych i przyjaznych pacjentowi ośrodków medycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Za swoje osiągnięcia w dziedzinie zarządzania wielokrotnie wyróżniana i nagradzana, w tym nagrodami: Portret Polskiej Medycyny, w kategorii Menadżer Rynku Zdrowia 2013, Medal Solidarności Społecznej – przyznawany za etyczne prowadzenie biznesu i zaangażowanie społeczne, Manager Award 2014 – prestiżowe wyróżnienie nadawane menadżerom w uznaniu ich osiągnięć i skuteczności w dziedzinie zarządzania oraz w 2021 r. IHF Awards w kategorii American College of Healthcare Executives Excellence Award for Leadership and Management.

Absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła także studia Doradztwo Personalne i Organizacyjne oraz studia podyplomowe z Prawa Handlowego. Posiada również dyplom Menadżera Ochrony Zdrowia.

Formularz zgłoszeniowy

Osoby, które dokonały zgłoszenia rejestracyjnego zostaną powiadomione drogą mailową oraz sms o przyjęciu zgłoszenia oraz kwalifikacji zgłoszenia i udziale w wykładzie. W przypadku większej ilości osób zainteresowanych zostanie utworzona lista rezerwowa.

Dodatkowych informacji na temat wykładu / rejestracji można uzyskać również pod numerem telefonem: +48 601 93 01 95, lub przesyłając wiadomość na adres: rejestracja.targi@upperfinance.pl

Osoba do kontaktu – Marcin Śmigielski.

Przydatne informacje