Organizator wykładu: Upper Finance Med (doradca transakcyjny)
Data: 28.05.2020 godz: 15:15-16:00

Miejsce: EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, Sala Budapeszt
Tytuł wykładu: Rola doradcy transakcyjnego w procesie sprzedaży przedsiębiorstwa

Tematyka wykładu

W kilku punktach o tym o czym będziemy rozmawiać podczas naszego wykładu

  • - Specyfika krajowego rynku usług stomatologicznych.
  • - Krajowy rynek usług stomatologicznych wszedł w fazę konsolidacji.
  • - Kim są integratorzy odpowiedzialni za konsolidację rynku.
  • - Jakimi typami placówek / usługami są zainteresowani kupujący.
  • - Jak przygotować się do procesu transakcyjnego.
  • - Korzyści dla właścicieli placówek stomatologicznych wynikające z pozyskania inwestora.
  • - Fazy typowego procesu transakcyjnego i jego terminarz.
  • - Rola doradcy transakcyjnego w procesie sprzedaży – wsparcie sprzedającego w negocjacjach z inwestorem.

Wykład jest bezpłatny w ramach biletu wstępu na targi.
Wstęp jedynie po wcześniejszej rejestracji uczestników – decyduje kolejność zgłoszeń
(dostępność miejsc – 60 osób).

Prelegent

Joanna Szyman

Wiceprezes Zarządu Upper Finance Med

Manager oraz ekspert z 17-letnim doświadczeniem w branży medycznej oraz ubezpieczeniowej. Obecnie Wiceprezes Zarządu w Grupie Upper Finance oraz Prezes Zarządu Grupy NEO Hopsital. Od 2002 r. związana z sektorem bankowym i ubezpieczeniowym. Od 2009 r. związana z sektorem medycznym. W latach 2009-20216 pełniła funkcję Prezesa Grupy Scanmed SA. Pełniła funkcje w Zarządach i Radach Nadzorczych największych spółek medycznych w Polsce, w tym w Polskiej Grupie Medycznej, Klinikach Kardiologii Allenort, Sport Kliniki w Żorach (ortopedia), Weiss Klinik (okulistyka), Gastromed w Lublinie (gastroenterologia). Zarządzała licznymi procesami M&A (ok. 50 procesów na rynku medycznym o łącznej wartości ponad 1 mld PLN) oraz procesami integracji przejmowanych podmiotów.

Posiada kompetencje z zakresu budowania kapitału ludzkiego, zarządzania poprzez jakość, zarządzania ryzykiem w podmiotach medycznych oraz restrukturyzacji i optymalizacji przedsiębiorstw medycznych. Pełniła funkcję Wiceprezesa Polskiej Unii Szpitali Specjalistycznych przy Konfederacji Pracodawców „Lewiatan”. Doradzała, jako ekspert branżowy, największym funduszom private equity (m.in. Bridgepoint, Innova, CEE Equity, PENTA).

Za swoje osiągnięcia w dziedzinie zarządzania wielokrotnie wyróżniana i nagradzana, w tym nagrodami: Portret Polskiej Medycyny, w kategorii Menadżer Rynku Zdrowia 2013, Medal Solidarności Społecznej – przyznawany za etyczne prowadzenie biznesu i zaangażowanie społeczne, Manager Award 2014 – prestiżowe wyróżnienie nadawane managerom w uznaniu ich osiągnięć i skuteczności w dziedzinie zarządzania.

Absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła także studia Doradztwo Personalne i Organizacyjne oraz studia podyplomowe z Prawa Handlowego. Posiada również dyplom Menadżera Ochrony Zdrowia.

Formularz zgłoszeniowy

Osoby, które dokonały zgłoszenia rejestracyjnego zostaną powiadomione drogą mailową oraz sms o przyjęciu zgłoszenia oraz kwalifikacji zgłoszenia i udziale w wykładzie. W przypadku większej ilości osób zainteresowanych zostanie utworzona lista rezerwowa.

Dodatkowych informacji na temat wykładu / rejestracji można uzyskać również pod numerem telefonem: +48 601 93 01 95, lub przesyłając wiadomość na adres: rejestracja.targi@localhost

Osoba do kontaktu – Marcin Śmigielski.

Przydatne informacje