Finasowanie sektora deweloperskiego w czasach pandemii
Finance

Finasowanie sektora deweloperskiego w czasach pandemii

Pandemia koronawirusa postawiła przed branżą nowe wyzwania. Jednym z kluczowych stało się zapewnienie finansowania dla rozpoczętych i nowych projektów. Wobec wyzwań płynnościowych, przed którymi stanęli nawet znaczący gracze rynkowi, warto podkreślić rolę Upper Finance w pozyskiwaniu finansowania w postaci kredytów obrotowych oraz płynnościowych, w tym z wykorzystaniem mechanizmu oferowanego przez Fundusz Gwarancji Płynnościowych BGK. Instrumenty płynnościowe stanowiły aż 20-proc. udział w pozyskiwanym przez nas finansowaniu w ostatnich miesiącach.
Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie przygotował dla branży zespół naszych ekspertów posiadających unikalne doświadczenia w finansowaniu i strukturyzowaniu finansowania projektów inwestycyjnych, zarządzaniu procesami M&A, a także budowaniu strategii rozwoju, efektywności operacyjnej i wartości dla firm deweloperskich.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją raportu dotyczącego Finansowania sektora deweloperskiego w czasach pandemii – kliknij aby pobrać.